Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
Басейни Зруби Сауни Каміни
м. Запоріжжя,
пр. Металургів, 21
UKR
Камінопечі (камінофени)

Камінна піч, камінофен,
піч-конвектор


Проєктування. Дизайн. Будівництво
Монтаж. Обслуговування

Камінопіч - сучасна «буржуйка»


Як дров'яний камін, так і піч для приготування їжі ще з давніх-давен були невід'ємним символом домашнього вогнища. І навіть сьогодні в умовах облаштованого сучасного побуту за останнім словом техніки досить часто можна зустріти в якості головного інтер'єру приміщення дров'яні каміни та печі, чого не можна сказати про газові та електричні плити, а також батареї центрального опалення - "тепло, та не ТО". Сьогодні, як і раніше, живий вогонь домівки  дарує нам і нашим близьким справжнє тепло, душевний спокій, насолоду миттю і неповторну романтичну атмосферу.

Для справжніх цінителів камінного тепла сьогодні на ринку опалювального обладнання представлений величезний вибір камінів, які переважно виконують первинно декоративно-естетичні функції, а вже вдруге є обладнанням для опалення приміщення, а саме: дров'яні каміни з відкритою топкою, газові каміни, електрокаміни, біокаміни. Такі каміни, звичайно, здатні обігріти приміщення, але в більшості випадків можуть впоратися з цим завданням тільки як додаткове обладнання, оскільки самі по собі мають порівняно невеликий ККД близько 10-20%.



Камінна піч - ефективне рішення

Естетично-Компактно-Ефективно

Нескінченні експерименти пічників та інженерів опалювального обладнання у пошуку найбільш ефективного та компактного рішення обігріву приміщень, що працює на твердому паливі, привели до великого винаходу – камінної печі.

Камінопіч, і як часто її називають камінофен, є невеликою металевою конструкцією за принципом своєї роботи дуже віддалено нагадує всім нам відому піч "буржуйку" початку XX століття.  
 

Печ - Камінофен має свій початок з Німеччини, а сама назва - «камінофен» сталося з німецької мови «kaminöfen»,  шляхом злиття двох слів «kamin» та «ofen», що  – у перекладі з німецької відповідно означає «камін» та «піч». Так і сталася назва камінофени – печі камінного типу.


В основному, сучасні камінопечі виконуються у стилях. модерн або хай-тек, хоча класика сьогодні як і раніше актуальна.


Такі каміни чудово вписуються в
сучасний дизайн інтер'єру виконаного у будь-якому стилі.


На ринку опалювального обладнання сьогодні представлені як дорогі ексклюзивні дизайнерські вироби від знаменитих виробників, так і каміни економ класу, що вражають своїм чудовим виконанням та дизайнерськими рішеннями. Звичайно, печі-каміни недорогого сегмента облицьовані "бюджетними" декоративними матеріалами, що дозволяє суттєво знизити вартість для масового споживача.
 

За своїх порівняно невеликих габаритів такі
печі-каміни виділяють досить багато тепла (ККД до 70-80%)
та залежно від своєї потужності та типу конструкцій
можуть обігрівати площі від 20 до 200 кв.м.


Насправді камінопіч - це досить складна, високотехнологічна консультація, яка постачається як готовий виріб, зібраний на виробництві. Камінопіка не вимагає додаткового облицювання, сам зовнішній корпус каміна і являє собою декоративну частину опалювального обладнання.
 

Конструкція печі-каміна

Конструкція камінопечі складається з основної камери топки, додаткової камери вторинного допалу, топкових дверцят із захисним жароміцним склом, системи обдування скла, зовнішнього корпусу камінофену та системи відведення газів. Деякі моделі обладнані спеціальним місцем (ніша, майданчик) для розігріву та приготування їжі. У нижній частині каміна передбачено місце (дрівниця) для висушування та зберігання невеликого запасу дров. Внутрішні стінки печі-каміна для підвищення теплонакопичення футеруються вогнетривкою шамотною цеглою або іншими теплоємними вогнетривкими матеріалами.
 

Камінні печі не вимагають додаткового облицювання – цілком достатньо естетично виконаного металевого кожуха та зовнішньої декоративної обшивки.


Піч камін виготовляється з товстостінного жароміцного металу, чавунного лиття та нержавіючої сталі в комбінації з натуральним каменем, керамічним кахлем та іншими термостійкими декоративними матеріалами.
 

Вартість камінопечі

Незважаючи на свій значний вигляд, вартість камінопечі "під ключ" значно нижче в порівнянні з установкою стаціонарного класичного каміна, і це обумовлено в першу чергу простотою установки, адже становити камінофен Ви зможете самостійно без додаткової допомоги кваліфікованих пічників. Все, що потрібно для встановлення цього "дива" - визначитися з місцем розташування каміна і підключитися до каналу димоходу, звичайно ж за наявності димаря, якщо такий відсутній необхідно його встановити .

Піч-камін має невелику вагу, і тому для його встановлення не вимагає спорудження фундаменту як у разі встановлення класичного каміна. 

У разі потреби піч-камін без проблем (без складного демонтажу) можна перенести та встановити в будь-яке інше місце чи приміщення, де є можливість підключення до димаря. 
 

Переваги та особливості Камінопечі:

Швидкий старт - тепло - ефективно

Основною перевагою печі - каміна є швидке стартове обігрів приміщення, такий результат досягається за рахунок інтенсивної конвекції теплого повітря між основним корпусом печі (камерою допалу, камерою топки) і зовнішнім корпусом (що виконує роль декоративного облицювання).  В обмеженому просторі теплообмінника між зовнішнім та внутрішнім корпусами відбувається швидке прогрівання припливного холодного повітря. Нагріваючись повітря природним шляхом  піднімається вгору вздовж вертикальних стінок камінопечі і крізь технологічні отвори облицювальної панелі інтенсивно надходить у опалювальне приміщення. Таким чином, відбувається природна конвекція повітря, що дозволяє швидко та ефективно прогріти холодне приміщення.

Безперечні переваги камінопечі


Також до незаперечних переваг камінів сімейства "камінофену" відносяться

  • малогабаритні розміри
  • простота монтажу
  • висока продуктивність
    тепла (ККД до 80%)
  • економічність
  • мобільність

Завдяки своїм компактним розмірам каміно-піч можна встановити практично в будь-якому приміщенні не тільки того, що будується в стадії будівництва, але і вже в готовому будинку або навіть в квартирі багатоповерхового будинку.

Камінофени іноді називають камінними меблями, оскільки вони відрізняються порівняно невеликими габаритами та мобільністю, так при переїзді такий камін можна прихопити із собою.



Для  установки камінопечі немає необхідності проводити складні монтажні роботи як для класичного каміна (споруджувати фундамент і зміцнювати несучі перекриття). Для встановлення камінофену достатньо дотриматися правил пожежної безпеки і підключитися до магістралі димоходу.
 

Намагаючись задовольнити потреби та побажання наших замовників з різними смаками та вимогами, Компанія Акватерм - Запоріжжя готова запропонувати у великому асортименті наявність та під замовлення камінофени (печі-каміни).

Працюємо лише з перевіреними виробниками.
Ми допоможемо Вам підібрати якісні та довговічні камінні печі від лідерів камінного обладнання таких марок як: ABX, Nordica, Uniflam, HEIN, JOTUL, Romotop, STORCH, Dovre , Vermont Castings

Представлені моделі мають різні розміри, форму та теплову потужність.


За потреби наші фахівці здійснять монтаж системи димоходу. 

Читати докладніше про димар >>>

КАТАЛОГ у форматі PDF


-"Камінофени ROMOTOP fireplace stoves" (pdf - 4,8 Мб)

-"Камінофени HEIN stoves" (pdf - 5,8 Мб)

-"Камінофени STORCH fireplace stoves" (pdf - 5,7 Мб)

-"Печі-каміни, камінофени Nordiсa"  (pdf - 63,7 Мб)

-"Камінофени, камінні вставки JOTUL"  (pdf - 6,8 Мб)

-"Камінопечі та камінні топки Dovre" (pdf - 20,2 Мб)

-"Камінофени Vermont Castings" (pdf - 3,1 Мб)